درباره ما

 

ما کی هستیم؟

ما دو تا دوست و رفیق‌ایم. من وحید‌ام و دوستم میلاد.

کارای مربوط به سایت رو من انجام میدم و تماس‌های تلفنی رو میلاد جواب می‌ده.

حجم بیشتری از کارها رو دوش میلادِ. تلفن‌ها رو جواب می‌ده، کارا رو قیمت گذاری می‌کنه، در مواقعی هم برای قیمت گذاری حضوری سر پروژه‌ها حاضر می شه.

هماهنگی با تیم داربست بندی و اعزام نیرو‌ها به پروژه هم جزء دیگر کاراییه که انجام میده. البته بعضی موقع‌ها اینقد سرش شلوغه که که نمی‌رسه تلفن‌ها رو جواب بده! پس اگه زنگ زدید و جواب نداد می‌تونید یه پیام براش بزارید تا با شما تماس بگیره.

میلاد چندین ساله که مدیریت چندین اکیپ داربست بندی رو به عهده داره و در اکثر نقاط کشورمون هم پروژه های بسیاری رو اجرا کرده.

از اونجایی که امروزه کسب و کارها در دنیای دیجیتال هم فعالیت گسترده‌ای دارن، بالاخره ما هم تصمیم گرفتیم که کسب و کارمون رو گسترش بدیم و از بستر دنیای دیجیتال برای معرفی خدماتمون استفاده کنیم. ( البته کُلیت کسب و کار برا میلادِ و من نقش خیلی کوچیک و کم رنگی دارم)

بالاخره آبان‌ماه سال ۹۷ سایت آدران داربست رو راه اندازی کردیم و در همین مدت کم هم تماس‌های قابل توجهی رو برای انجام خدمات داربست بندی داشتیم.

هدف ما اینه که بتونیم با قیمت مناسب خدماتمون رو در سراسر کشور عزیزمون ایران عرضه کنیم. البته فعلاٌ اول راهیم و تا رسیدن به هدف نهایی مسیر دور و درازی رو در پیش داریم و هر روز برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنیم.

برای تماس با میلاد می‌تونید از شماره شماره تماس زیر استفاده کنید و برای ارتباط با من می‌تونید ار طریق دکمه “ارسال پیام” با من در ارتباط باشد.

امیدواریم اگر از خدمات ما استفاده کردید راضی و خشنود باشید.